Září 2013

Moc se omlouvám a tak dále :3

21. září 2013 v 19:50 | Candy♥ |  ►Zprávy adminky◄
Ahoj všichni, moc se omlouvám za dlouhodobou neaktivitu... Přemýšlela jsem, jestli sem mám ještě řidávat, když si natty našla novou spoluadminku. Nejspíš ne. Dva blogy špatně stíhám a tři mi připadá už moc. Navíc nejsem moc zběhlá ve vyhledávání informací o celebritách... No prostě tady končím. A dneska jsem neměla co dělat, tak jsem ještě vytvořila PNG s miley... Mějte se tu beze mě fajn, tohle je skvělý blog a určitě sem ráda zavítám... Ale jen jako host.
With LOVE
Candy♥
XXX


Nová Spoluadminka

20. září 2013 v 19:03 | Mew |  ►Zprávy adminky◄
Ahoj
Takže ještě jednou ahoj všem!Jak už můžet ez názvu soudit píše vám nová spoluadminka tohoto blugu a to blogerka Mew kterou můžete znát z jejího minulého blogu nej-new.blog.cz a nebo z jejího součastného blogu me-with-horses.blog.cz .
Bude vám sem přidávat něco o Miley či její pokusy o grafiku a tak.Má ráda koně,žlutou barvu...

Doufám že mě příjmete!

Hledám spoluadminku!! + oznam pro affs

17. září 2013 v 18:33 | Natyssekk |  ►Zprávy adminky◄
Určitě jste si všimli, že na blogu už vůbec nebývám.. není to kvůli tomu, že by se mi nechtělo, nebo že by mě to nebavilo.. na blog už nemám vůbec čas.

Netušila jsem, že to bude od září tak komplikované :( Jsem v deváté, takže to znamená, že se musím pořád šrotit aby moje známky něják vypadaly.. Pak je tu taneční.. jelikož jsem postoupila dál, tak nemám tréninky 2x týdně ale rovnou třikrát a docela v nevhodnou dobu.. ve dny, kdy mám volno, tak se buď učím do školy a nebo trénuju vazby.. :/ zbývá víkend.. to jsem ráda že se můžu věnovat kámoškám.. Nenapadlo mě vůbec nic, co by mohlo pomoct v aktivitě tohohle blogu. Všimla jsem si že spoluadminka Candy tady taky moc často není a zatím napsala jen dva články.. :/ Blog každopádně zrušit nechci!!

HLEDÁM NOVOU SPOLUADMINKU!!

Kdyby měl někdo (kdokoliv) zájem, dejte mi vědět na mail Natyssekk@email.cz beru fakt každého :)

Blog bude pozastaven do té doby, dokud se nenajde nová spoluadminka!!

Opět se omlouvám všem affs za moji minulou a budoucí neaktivitu a proto kdo bude chtít i přes tohle všechno zůstat tak mi prosím napište do komentáře:
Přezdívku
Blog
Koho na ikonku
Je mi jasné, že vás moc nebude :)

Na závěr tedy budu doufat, že se nová spoluadminka najde co nejdříve a tenhle blog bude zase aktivní :))

Wrecking Ball

1. září 2013 v 16:34 | Natyssekk |  ►Novinky◄
Videoklip k nejnovější písničce Wrecking Ball by měl vyjít už 16. září.
Prý bude jednoduchý a klidný. :)