Říjen 2013

Ahoj

16. října 2013 v 19:13 | Mew |  ►Zprávy adminky◄
Ahoj
Tak jste si mohli všimnout že vám Natty psala.No a dostala jsem instrukce:).No jinak jak jste si mohli všimnout už obíhám.A teď pro asi budoucí Affs která se zapsala do konce týdne připravím vyhodnocení prozatimního wanna be.Tak uvidím kdo se mi zaíbí.Budu spíše rozhodovat tak jak by se mi komentovaly články a jak by mě bavyli číst ale určitě i první dojem je důležitý takže i layout.

Papa

9.9.2013 Wrecking Ball

14. října 2013 v 19:43 | Natyssekk |  ►Videa◄
Ahoj :) nejprve se vám chci znovu omluvit za moji neaktivitu ale upozornila jsem vás na ní už dříve. Moje neaktivita bohužel ještě nekončí :( Budu se ale snažit, tady občas zaskočit :)) 100% vím že na blogu nebudu v pondělky, středy, čtvrtky a pátky :) v ostatní dny se budu snažit tady být :) Ale hlavně chci poděkovat nové spoluadmince, za to, že to tady občas opráší.. :D Kdyby nebyla spoluadminka, tak bych tenhle blog asi zrušila.. :DD.. Bude to trochu komplikované až do období podávání přihlášek na střední.. :(

A teď k nadpisu :DD.. vím, že tenhle klip pro vás není žádnou novinkou, ale zajímal by mě váš názor :)

Mini Info

8. října 2013 v 17:49 | Natyssekk |  ►Zprávy adminky◄
Ahooj!
Tak mám tu pro vás měnší info.Protože jste se na něco ptali a nějaká pravidla tu určím sama z důvodu logiky.
Tákže 1.Chtěla jsme se domluvit s Natty ale je taky ligické že kdž nestíhá tak nebude na pc 24 h denně,ale protože jste se ptaly a já jsme obíhat chtěla jen jsme htěla nějak pomalu začít tak ANO obíhat budu.je tu ale jedna maličkost teď vyzívám lidi kteří se teď v bližší době zapsali do Wanna be? no já do toho Natty nechci zasahovat a ohledně toho jí chci i napsat protože na e-mailu se musí někdy u kázat.
2.Možná se vám bude zdát že jsem neaktivní ikdyž to nebude pravda,ale články vám tu nechám déle všimla jsme si totiž že tu Natty nemá moc komentíků a přidávat každý den další články a mít jich 1000 bez komentů a 50 např s komenty to je nanic.Takže vám tu nechám 1 článek tak 2-3 dny aby se nějaký ten koment nachytal.Photoshoots 2013

6. října 2013 v 8:00 | Mew |  ►Photoshooty◄
Ahoj
No myslím si tak na 96.00% že vám je sem Natty už dala,ale tak kdyžtak je uvidíte podruhé a ten kdo je třeba neviděl tak je uvidí.Jsou to photoshooty 2013 netuším kdy nafocené atd..Našla jsme je,když jsem včera tak nějak prohledávala stránky,weby..o Miley,abych vám sem k ní něco dala.

image host image host image host image host


Miley jak jsme jí znala já

5. října 2013 v 19:06 | Mew |  ►Fotky◄
Ahoj!
Tak po dlouhé době se vám hlásím.Vážně se omlouvám ale myslela jsem si že 2 blogy budou uplně v pohodě,ale nejsou.Příjdu domů jdu na svůj blog napišu články jdu se učit potom jedu na trénink přijedu v 20:00 a chce se po mě jít sem a psít články a to + další věci které na internetu ať chci nebo nechci musím dělat.To by bylo ale z jiného soudku teď bych vám ráda napsala alespoň jak znám a do nedávna než jsem uviděla její nynější image znala.

www.karaoketexty.cz
Znala jsme ji ve skratce jako tu hodnou mlaou holku co něco dokázala.